Stats4U - Liczniki, statystyki na żywo i nie tylko!
Wizyt:
Dzisiaj: 5Wszystkich: 82764

O nas

Od zawsze kocham wszystkie psy. Jako małe dziecko znałam imiona wszystkich psów na naszym osiedlu. Niestety warunki nie pozwalały na posiadanie własnego psa (tak twierdziła moja Mama wink). Zamiast tego w naszym domu zawsze gościły inne zwierzęta m.in. króliki, papugi, świnki morskie. Pierwszym moim psem był York - Ricky, był wymarzony, wyczekany i bez rodowodu. Wyrósł, no cóż na prawie Yorka. Mimo to, był moim najlepszym przyjacielem. Po pewnym czasie udało nam się zmienić miejsce zamieszkania, w związku z tym namówiłam Mamę na kolejnego psa. Była to kundelka Heidi. wsze jednak marzyłam o labradorze. Ich opiekuńczość, łagodność, a przy okazji wspaniały temperament sprawiały, że bardzo mnie pasjonowały. Nadszedł dzień kiedy kupiliśmy własny dom i mogłam cieszyć się zwierzętami do woli. W marcu 2014 r. pojawiła się nasza pierwsza sunia. Czarna labradorka TALISMAN OF SHANTI Tęczowy Gaj. Radości nie było końca. Wówczas zaczęła się nasza prawdziwa przygoda z wystawami. Mogliśmy już w nich uczestniczyć, a nie tylko oglądać inne psy. Pasja pochłonęła nas całkowicie. Długo nie czekając postanowiliśmy powiększyć naszą rodzinę o kolejnego labradora. W październiku 2014 r. pojawiła się u nas biszkoptowa MAYA ORANGE SUN Tęczowy Gaj.

W marcu 2016 r. do naszej rodziny dołączyła importowana z Ukrainy czarna dziewczyna Huntmagic SHELL WITH PEARL, która jest córką słynnego LAB'SPB YU-PITER oraz wnuczką samego Gateway's Nothin' But Trouble.

Zaraz za Shellą pojawiła się kolejna dziewczynka, wymarzona czekoladka RAMONA FOR SAYAVI z zaprzyjaźnionej hodowli Tęczowy Gaj. heart Myślę, że historia będzie dopisywała tutaj kolejne cudowne psiaki .... heart

Nasze psy są członkami naszej rodziny. Mieszkają z nami w domu. Mają stały kontakt z innymi zwierzętami oraz członkami rodziny, w tym również z dziećmi. Doskonale się w tym odnajdują. Dokładamy wszelkich starań, aby miały jak najlepsze warunki.

Labradory są naszą pasją, poświęcamy im każdą chwilę naszego życia.

Mogłabym pisać na ten temat bardzo długo ...

Jeżeli weszliście Państwo na moją stronę, to bardzo możliwe, że poszukujecie swojego skarbu w postaci labradora. Mam nadzieję i wierzę w to, że dzięki niemu Wasze życie zmieni się na lepsze. Oddają one swoim właścicielom wszystko najlepsze co mają. W przypadku pytań chętnie służę pomocą.

Marta